Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'nin lokomotif sektörlerinden olan İnşaat ve Enerji Sektörleri kendi gelişimleri ile birlikte pek çok yan sektörün de gelişmesine ön ayak olmuşlardır. Gelişen sektörler, gerek yüksek teknoloji gerektiren tesisatları, gerekse kaliteli donanımları her geçen gün artan bir taleple uygulanmasını da beraberinde getirmiştir. RNKENERJİ  ELEKTRİK ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT LTD. ŞTİ. kurulduğu 2014 yılından itibaren ana faaliyet alanı olarak tesisat ve teknolojik donanım ana kalemlerinden elektrik-elektronik bina tesisatları konularında faaliyet göstermektedir. Enerji Sektöründe Elektrik İletim Hatları, GES santralleri ve Endüstriyel tesislerin anahtar teslimi elektrik-otomasyon-enstrumentasyon Electrical/Mechanical Balance of Plant (E-M BoP, E&I) işleri çerçevesinde faaliyet gösteren bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir. RNKENERJİ  ELEKTRİK ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT LTD. ŞTİ. gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışındaki pek çok projeye imza atmış kadroları ile faaliyet gösterdiği alanlarda yüksek kalite ve disiplinli iş anlayışı  ve güvenilir mühendislik ve taahhüt hizmetleri vermeyi ilke edinmişlerdir. Taahhüt edilen işlerin ve imalatların, ilgili standart ve normlara uygun olarak belirlenen kalite, bütçe ve süre içerisinde tamamlanması, firma kalite politikalarımızı oluşturan temel ilkedir. RNKENERJİ  ELEKTRİK ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT LTD. ŞTİ., elektrik-elektronik-otomasyon-enstrumentasyon tesisatları olarak ihtiyaç duyulabilecek her türlü mühendislik ve taahhüt hizmetlerini pek çok projede başarıyla sağlamış olup, şu anda da gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki projelerde çalışmalarına devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, talep edilen standartlar içinde entegre mühendislik anlayışı ile öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır.

 

Vizyonumuz

Müşteri odaklı, entegre mühendislik hizmet anlayışı ile, önümüzdeki yıllar içerisinde gerek Türkiye gerekse uluslararası pazarlar içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır.

 

İlkelerimiz

  1. Hukuka Kayıtsız Şartsız Uymak
  2. Teknolojik Gelişmelere Hızla Ayak Uydurmak
  3. Güvenilirlilik
  4. Müşteri Odaklı Çalışmak
  5. Topluma ve Çevreye Saygı
  6. Kaynakların Etkin Kullanımı
  7. Çalışanlarına Değer Vermek, Eğitmek ve Sürekliliği Sağlamak
  8. Ticari Ahlak ve Toplumsal Değerleri İşten Öne Çıkartmak
  9. Şirketi Bütün Çalışanları ve Bütün Yönetim Kadrosuyla Takım Yapmak